به‌مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه) دو اصله نهال میوه غرس کردند.

به گزارش «تابناک»، حضرت آیت الله ‌ای سپس در سخنانی، کاشت درخت را حرکتی با برکت خواندند و در خصوص بیماری شایع شده در کشور، گفتند: همچنانکه قبلاً از پزشکان، پرستاران و مجموعه‌های درمانی صمیمانه تشکر کردم، لازم می‌دانم بار دیگر از این عزیزان که با کار بسیار با ارزش خود در حال جهاد در راه خدا هستند، تشکر کنم.

رهبر انقلاب اسلامی مشاهده نمونه‌های درس‌آموز از تلاش و فداکاری کادرهای درمانی در رسیدگی به بیماران را نشان‌دهنده مسئولیت‌پذیری و تعهد انسانی آنان دانستند و افزودند: همچنین لازم می‌دانم از خانواده‌های پزشکان، پرستاران و همه عوامل درمانی که با صبر و تحمل خود در کنار تلاش شبانه‌روزی عزیزانشان هستند، سپاسگزاری کنم.

تی بی نیوز درمانی ,رهبر ,انقلاب ,خصوص ,پرستاران ,پزشکان، ,پرستاران و ,رهبر انقلاب ,لازم می‌دانم ,پزشکان، پرستاران ,که بامنبع

رونق آثار هنری «آخرالزمانی» در بحبوحه‌ی شیوع کرونا

توصیه‌های رهبر انقلاب به مردم در خصوص «کرونا»

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ من سخن شب ارزان سرا قطعات خودرو مخزن هوا استاندارد مجنون یار چشم انتظارم کتاب و مطالب مفید دکتر سلام ایران تراول صنعت گردشگری تور هتل پرواز